Naposledy zobrazené

______________________

 

______________________


esoteric_s.gif


Esoteric - najlepšia kvalita a výkon bez kompromisov.

Korene Esoteric-u: TEAC hi-fi produkty, ktoré v minulosti robili hi-fi inovácie s emóciami... a história pokračuje!

TEAC zaviedol v roku 1987 značku Esoteric pre exkluzívnu výrobu high end audio produktov. Od tej doby bolo pred touto značkou privedených na svet veľa modelov, z ktorých sa mnohé stali legendami.  

V honbe za vynikajúcimi výsledkami, padajú zavedené hranice, odstraňujú sa bariéry, využívajú sa všetky dostupné zdroje a je nevyhnutné vyhýbať  sa kompromisom bez výnimky. To je stanovený cieľ v rozvoji všetkých  komponentov Esoteric.

Je možné, že zariadenia Esoteric neriešia všetko. Avšak, pre náročných audiofilov, milovníkov vynikajúcej kvality sú neoceniteľné. Či už stereo alebo viackanálový zvuk, Esoteric ponúka vynikajúci výkon v každej oblasti.

Esoteric je hrdý na každý svoj výrobok, ktorý je unikátny svojim dizajnom a výkonom, a neustále pracuje na zvládnutí nových výziev. Kladie najvyššie nároky na kvalitu komponentov, ktoré v každom ohľade spĺňajú kritické nároky a očakávania audiofilov nadšencov.

Webová stránka Esoteric tu

 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: