Naposledy zobrazené

______________________

 

______________________


Edícia Super Audio CD

Klasická kolekcia majstrovských diel

Reedícia klasickej hudby majstrovských diel v podaní ESOTERIC priťahuje veľa pozornosti, pre jej nekompromisný záväzok obnovovať pôvodný zvuk a pre použitie Super Audio CD (SACD) technológie pre zlepšenie kvality zvuku. Táto séria predstavuje prvé hybridné SACD vydanie historických nahrávok. Tieto nové zvukové verzie sú vybavené vlastným re-masteringovým procesom ESOTERIC pre dosiahnutie čo najvyššej kvality zvuku.

Súčasťou katalógu sú aj súčasné nahrávky zosnímané a spracované najmodernejšími technológiami.

Skúste sami ...

Zažite legendárny výkon vo formáte Super Audio CD/CD.

Nielen noví poslucháči, ale aj skúsení stúpenci týchto záznamov budú rovnako ohromení "dušou" skrytou v notách, ktorá bola predtým skrytá vo všetkých skôr vydaných nahrávkach v ľubovoľnom formáte.

Katalóg obsahuje ponuku dostupnú v čase vydania. Jednotlivé tituly sú vydávané v malom náklade, niekedy iba 1.500 ks ( pre celý svet). Ak Vás niektorý z titulov zaujal, neváhajte s objednávkou. Inak riskujete, že na reedíciu budete čakať niekoľko rokov, alebo sa vôbec nedočkáte.

 

 

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: