Naposledy zobrazené

______________________

 

______________________


 

logohome.jpg Výnimočné reprosústavy s výnimočným zvukom, z výnimočného materiálu - z bridlice. Tento materiál, ktorý matka príroda zamiesila pred 500 milónmi rokov a potom ho celé veky lisovala a tvarovala, má ideálne vlastnosti pre konštrukciu reproskríň. Hlavnou výhodou je vysoká merná hmotnosť a antivibračné vlastnosti - ideál pre konštrukciu reproskríň. 

Vývoj reproskríň z tohoto materiálu sa začal v nemeckej firme Fischer&Fischer na začiatku 80 - tych rokov minulého storočia. Dnes je v ponuke vyzretá, ucelená rada reprosústav, od malých regáloviek až po model SL-1000, ktorý je vzhľadom na výnimočný zvuk zaradený medzi referenčné reprosústavy.

Vyššia cena týchto reprosústav odráža náročnosť výroby, ktorá spočíva vo výbere vhodného materiálu, jeho náročnému opracovaniu. Hoci na zemeguli je veľa nálezísk bridlice, výskyt materiálu vhodného na výrobu reprosústav je ojedinelý. Dobrý materiál treba hľadať v podzemí a starostlivo vyberať vhodné kusy.  

Reprosústavy sa vyrábajú ručne, v kusových sériách v Nemecku. 

Webová stránka výrobcu tu

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok: