Naposledy zobrazené

______________________

 

______________________


HA-P50

Cena 299.00
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 249.17
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Kvalitný, prenosný slúchadlový zosilňovač s vstavaným 24/96 USB DAC, umožňujúci  počúvanie vo vysokom rozlíšení  z iPhone, Androidu a PC/Mac "hocikde" 

Prináša audiofilne kvalitný referenčný zvuk, aj keď ste vonku

Prenosný zosilňovač, ktorý je účelovo určený pre vysoko výkonné slúchadlá
HA-P50 je ideálny zosilňovač pre slúchadlá audiofilov na cestách. Umožňuje, aby ste si preniesli zážitok z počúvania veľkého Reference 501 slúchadlového zosilňovača kdekoľvek budete chcieť ísť. Balíček vysoko výkonného digitálno-analógového adaptéra a zosilňovača s vysokými parametrami v kompaktnom tele, prináša to najlepšie do kvalitných slúchadiel.

Dostaňte vysoko kvalitný zvuk z vášho iPhone alebo Androidu cez USB 
  Digitálne audio signály uložené vo vašom zariadení so systémom iOS alebo Android sú extrahované cez USB a spracované prostredníctvom vstavaného vysoko výkoného D/A prevodníka s minimálnou degradáciou zvuku a umožňuje najčistejšiu kvalitu prehrávania, s maximálnou vernosťou. HA-P50 možno použiť s voľne dostupnou  aplikáciou TEAC HR audio prehrávač pre rozlíšenie do 24 bit/96kHz na prehrávanie zvuku z iPhone a iných zariadení na iOS báze... nie je potrebné kupovať samostatný adaptér (napr. Apple Camera Connection Kit), aby ho bolo možné pripojiť. Tiež sú dodávané gumové upevňovacie pásky pre upevnenie nma iPhone alebo Android telefón, takže HA-P50 sa veľmi ľahko prenáša.

Používa digitálno-analógový prevodník BurrBrown PCM5102
Vstavaný BurrBrown PCM5102 digitálno-analógový prevodník je schopný spracovávať digitálne audio signály až do maximálneho rozlíšenia 24-bit/96kHz

Vysoká výstupná úroveň 160mW + 160mW (pri 32Ω zaťažení)
Vybavený vysoko výstupným výkonovým zosilňovačom 160mW + 160mW (pri 32Ω zaťažení). Umožňuje budiť 600Ω slúchadlá na plný výkon.

Diskrétny zosilňovač s nízky skreslením
Používa špičkový operačný zosilňovač OPA 1652  pre spracovanie audio signálu s maximálnou čistotou. Diskrétne push-pull obvody dosahujú veľmi nízku mieru skreslenia 0,001% (pri výkone 100 mW + 100 mW) vďaka starostlivému výberu komponentov a absolútny dôraz na kvalitu zvuku.  Iné zosilňovače pre slúchadlá pracujúje na báze integrovaných obvodov tieto hodnoty nemôžu dosiahnúť. Všetko čo bolo zistené pri vývoji slúchadlového zosilňovača TEAC Reference HA-501 v snahe o to najlepší zážitok z počúvania, bolo úplne bez kompromisov použité v mobilnom prostredí.Duálne nastavenie prepínača úrovne pre použitie slúchadiel s vysokou impedanciou
Je vybavený prepínačom vysokej / nízkej úrovne (GAIN L/H), ktorý umožňuje prispôsobiť výstup na impedanciu použitých slúchadiel. Nepostrádateľná funkcia pre tých, ktorí používajú vysoko kvalitné slúchadlá s vysokou impedanciou. 

Akceptuje USB vstup z PC / Mac
HA-P50 akceptuje vstup z počítača cez USB. Je schopný prehrávania s vysokým rozlíšením 24-bit/96kHz  pri použití s aplikácie TEAC HR Audio Player (zadarmo na stiahnutie) nainštalovanej na vašom Windows PC / Macintosh.

Vybavený spoločne digitálnym optickým /analógovým vstupom
Tento všestranný prenosný audio prehrávač využíva optický digitálny vstup (*), ktorý je možné pripojiť k systému domáceho audio systému. Vďaka dvojitej funkcie AUDIO IN (*) konektora pre analógové audio, má HA-P50  vstup pre pripojenie pre zariedenia bez digitálneho výstupu. 

* V jednom konektore kombinovaný optický digitálny a analógový vstup AUDIO IN. Prichádzajúci signál sa detekuje automaticky.


Kompaktné a robustné celohliníkové telo
Vyrobené z odolného hliníka, kompaktné, ploché telo HA P50 je len 21,7 mm hrubé, ideálne pre mobilné prostredie, kde je nevyhnutná odolnosť, malé rozmery a ľahkosť. Od počiatku navrhnutý pre mobilné použitie, kompaktný hliníkový regulátor hlasitosti má ten správny moment, ktorý umožňuje jemné nastavenie hlasitosti. Zvýšené kryty na oboch stranách zabránia náhodnej zmene hlasitosti na HA-50 vykonané vo vrecku alebo v taške, rovnako chráni konektory slúchadiel pred nárazmi.

Pohodlné dobíjanie cez USB; kontinuálna výdrž 8 hodín 
HA-P50 má vstavanú 2100mAh Li-ion batérie, čo umožňuje maximálne 8 hodín nepretržitého hrania (s digitálnym pripojením). Cez USB kábel typu DC umožňuje dobíjanie z USB portu počítača. Samostatne predávaný adaptér TASCAM PS-P515 AC  umožňuje rýchle dobíjanie zo zo siete, ak je treba. Vďaka automatickej funkcie úspory energie, prístroj sa prepne do úsporného režimu po 30 minútach, keď sa nepodarilo zistiť zvukový signál, alebo ak nie je konektor pre slúchadlá pripojený do slúchadlového portu.

Vlastnosti v skratke:
- Digitálny vstup z iPhone alebo Android zariadenia
- Custom iOS aplikácie TEAC HR Audio Player pre iOS (zadarmo na stiahnutie) ponúka 24-bit/96kHz 
- Vysoká 160 mW + 160 mW výstup zisk (pri 32Ω zaťažení)
- Nízke 0,001% skreslenie (pri 100 mW + 100 mW)
- Vstavaný BurrBrown PCM5102 vysoko výkonný D/A prevodník
- Diskrétny výstupný zosilňovač 
- Vysoko kvalitný OP 1652 operačný zosilňovač
- HIGH / LOW volič zisku
- USB vstup z počítača (maximálna 24-bit/96kHz)
- Pracuje v spojení s app TEAC HR Audio Player pre PC/Mac (zadarmo na stiahnutie)
- Kombinácia optický digitálny / AUDIO IN vstup
- 3,5 mm stereo mini výstup na slúchadlá
- Tenká 21,7 mm konštrukcia; robustné celohliníkové telo
- Vnútorná dobíjacia 2100mAh Li-ion batéria s kontinuálnou výdržou cca 8 hodín
- USB nabíjanie
- Dodáva sa s gumovým upevňovacími popruhmi pre zaistenie HA-50 pre iPhone alebo Android telefónov
- Funkcia automatického vypnutie